Hakkımızda

Hakkımızda2019-02-14T15:03:39+03:00

2011 yılında kurulan Şirketimiz özellikle telekomünikasyon alt yapısı konusunda hacimli işler bitirmiştir.  2014 yılında başladığı yenilenebilir enerji işlerine halen KOCAELİ merkezli yurtiçi ve yurtdışında hizmetine devam etmektedir.

KOCA ENERJİ bu alanda, küçük orta ve büyük ölçekli çatılardan, farklı tipte arazilere kadar güneş enerji sistemleri kurulumu yapan ve işletme bakım yapan uzman bir enerji şirketidir.

KOCA ENERJİ , yenilenebilir enerji alanında fizibilite çalışmaları yaparak, mühendislik hizmetlerinin yanı sıra materyal ve ekipman tedariğinde bulunarak, sistem tasarımı ve uygulamaları, montaj ve devreye alma hizmetleri ile anahtar teslimi santral kurulumu yapmaktadır.

KOCA ENERJİ, Bünyesindeki kendi malı güçlü en son teknoloji makina ekipmanların üretim kabiliyetlerinin desteği ile kurulumunu gerçekleştirdiği veya kurulu santrallerin bakım ve işletmesini layıkı ile yapmaktadır.

KOCA Grup bünyesinde faaliyet gösteren KOCA ENERJİ , KOCA DEPO ve KOCA SERVİS alanlarında uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte yaratıcı ve yenilikçi çözümlerden yararlanarak güneş enerjisi sektöründe hizmet vermeye ve aynı zamanda kocaeli’ nde konut üretimi ve turizm yapıları yapma ve işletme alanında da faaliyetleri devam edecektir.